KRÁL PENTAKLŮ

 král pentaklů

Odhalte tajemství vaší vytažené karty. Pokud máte zájem o jasnější výklad, pošlete otázku Alchymistce. Za skvělou cenu získáte tarotovou věštbu spolu s dobrými radami.

Nastává čas, kdy se můžete postavit čelem praktickým výzvám a záležitostem života. Díky svým cenným zkušenostem, silné vůli a neúnavné vytrvalosti jste připraveni pustit se do akce a zabezpečit prospěch pro sebe, svou rodinu a širší okolí. Silná vůle vás pohání vpřed a dává vám sílu překonávat překážky na cestě k úspěchu. Vaše vytrvalost vám umožňuje nepolevovat a pokračovat ve svém úsilí, i když se mohou objevit obtíže. 

Ptáte se na osobu?

Jste člověk, který má rád rodinu a není samotářem. Díky tomu se stáváte zdrojem inspirace a podpory nejen pro sebe, ale také pro svou rodinu a širší okolí. Vaše síla a odhodlání vám umožňují dosáhnout všeho, čeho si přejete.

Ptáte se na dítě?

Dítě, které je spojeno s otcem, je důležité podporovat ve vývoji finanční gramotnosti. V případě, že otec chybí, roli zastupuje rodič či vychovatel.

Co můžete udělat pro dobrý vývoj událostí?

Takže buďte odvážní a využijte svou sílu a zkušenosti k tomu, abyste dosáhli svých cílů a vytvořili pozitivní změny ve svém životě i životech těch kolem vás. Můžete se stát svým vlastním pánem osudu a ovlivnit pozitivní vývoj svého prostředí. Buďte  oporou, praktičtí a poctiví. Využívejte svůj talent.

Co byste dělat neměli?

Vyvarujte se bezohlednosti a nepružnosti.

Vztahy?

Vaše vztahy a city mají potenciál být trvalé a hluboké, věnujte jim čas, porozumění a péči. Otevřenost, empatie a vzájemná komunikace jsou klíčové pro jejich udržení a posílení. 

Finance a práce?

Vaše finance a práce vedou k prosperitě a úspěchům.

Zdraví?

Buďte nad nad věcí. Práce nesmí mít dopad na vaše zdraví.

Nenašli jste svoji odpověď?
Pošlete otázku naší kartářce (viz formulář níže), která vám odkryje tajemství této karty za úžasnou cenu 120 Kč.

Odhalte hlubší smysl o vaší tarotové věštbě. 

 

Alchymistka

Poselství karty jste již odhalily, věříme, že jste spokojeni.

Pokračujte živým výkladem s Alchymistkou.

Jak na to? Napište nám otázku níže a objednejte se na videohovor s Alchymistkou Alicí.

120,00 Kč